Playstation 4 Kirala – Hangi Oyunları İstersiniz?

Playstation 4 Kirala

ps4 kirala
 

Playstation 4 ve diğer playstation oyun konsolları için yapılmış bir sürü oyun bulunmakta. Playstation kafelerde göreceğiniz oyunlar ile birlikte arkaplanda kalan birçok oyun bulunuyor. Playstation kafede arkadaşlarınızla birlikte gittiğinizde veya koronavirüs nedeniyle artık yalnızca her teslimat öncesi temizlenen playstation kiralama servislerinden yararlandığınızda muhtemelen Fifa veya PES oyunu kiralamayı tercih ediyorsunuz. Bu istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz ve büyük bir memnuniyetle karşılamaktayız.

Yalnız “gamer” kültürü içinde bazı oyunlar var ki, tek başınıza Playstation 4 kiralamak daha eğlenceli olabilir. Örneğin en basitinden GTA 5 oyununu kiralamak. En başından sonuna kadar hiç bitirebildiniz mi? Netflix’te diziler içinde kaybolmaktansa, kendinize bir GTA 5 ve Playstation 4 kiralayın, gece boyu keyfini sürün!

Playstation 4 Kirala veya farklı oyunlar kirala dediğimizde tabi ki yalnızca bunlardan bahsetmiyoruz. Belki siz bağımsız oyun geliştiricileri tarafından binbir emekle hazırlanan Indie oyunlarını istiyorsunuz. Belki, çok daha farklı bizim henüz keşfedemediğimiz bir oyun serisini buldunuz ancak bir türlü bu oyunu bulamıyorsunuz! O halde, bu yazının altına yorum olarak hangi oyunları en çok bizden istediğinizi yazın ve biz de sizin bu taleplerinize en iyi şekilde cevap verebilmek için Evde Playstation Oyna sponsorluğunda bu oyunları konsollarımıza getirelim.

Bu arada!

Daha önce Playstation 4 özelliklerini hiç incelemediyseniz alttaki yazımıza sizi bekliyoruz.

Playstation 4 Özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir