Blog

Playstation 4 Kirala – Hangi Oyunları İstersiniz?

Playstation 4 Kirala

ps4 kirala
 

Playstation 4 ve diğer playstation oyun konsolları için yapılmış bir sürü oyun bulunmakta. Playstation kafelerde göreceğiniz oyunlar ile birlikte arkaplanda kalan birçok oyun bulunuyor. Playstation kafede arkadaşlarınızla birlikte gittiğinizde veya koronavirüs nedeniyle artık yalnızca her teslimat öncesi temizlenen playstation kiralama servislerinden yararlandığınızda muhtemelen Fifa veya PES oyunu kiralamayı tercih ediyorsunuz. Bu istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz ve büyük bir memnuniyetle karşılamaktayız.

Yalnız “gamer” kültürü içinde bazı oyunlar var ki, tek başınıza Playstation 4 kiralamak daha eğlenceli olabilir. Örneğin en basitinden GTA 5 oyununu kiralamak. En başından sonuna kadar hiç bitirebildiniz mi? Netflix’te diziler içinde kaybolmaktansa, kendinize bir GTA 5 ve Playstation 4 kiralayın, gece boyu keyfini sürün!

Playstation 4 Kirala veya farklı oyunlar kirala dediğimizde tabi ki yalnızca bunlardan bahsetmiyoruz. Belki siz bağımsız oyun geliştiricileri tarafından binbir emekle hazırlanan Indie oyunlarını istiyorsunuz. Belki, çok daha farklı bizim henüz keşfedemediğimiz bir oyun serisini buldunuz ancak bir türlü bu oyunu bulamıyorsunuz! O halde, bu yazının altına yorum olarak hangi oyunları en çok bizden istediğinizi yazın ve biz de sizin bu taleplerinize en iyi şekilde cevap verebilmek için Evde Playstation Oyna sponsorluğunda bu oyunları konsollarımıza getirelim.

Bu arada!

Daha önce Playstation 4 özelliklerini hiç incelemediyseniz alttaki yazımıza sizi bekliyoruz.

Playstation 4 Özellikleri

Playstation 4 Özellikleri

Playstation 4 Modeli Özellikleri:

 • CPU: x86-64 AMD Jaguar, 8 çekirdek
 • GPU: 1,84 TFLOPS, AMD Radeon Özel Grafik Motoru
 • Bellek: 8 GB RAM GDDR5
 • Depolama boyutu: 500 GB – 1 TB
 • Ağırlık: 2,8 kg
 • Ağ: Ethernet 10/100/1000
 • Bluetooth: 2.1

 

Playstation 4 Slim Modeli Özellikleri:

 • CPU: x86-64 AMD Jaguar, 8 çekirdek
 • GPU: 1,84 TFLOPS, AMD Radeon Özel Grafik Motoru
 • Bellek: 8 GB RAM GDDR5
 • Depolama boyutu: 500 GB – 1 TB
 • Ağırlık: 2,1 kg
 • Ağ: Ethernet 10/100/1000
 • Bluetooth: 4.0

Playstation 4 Pro Modeli Özellikleri:

 • CPU: x86-64 AMD Jaguar, 8 çekirdek
 • GPU: 4.20 TFLOPS, AMD Radeon Özel Grafik Motoru
 • Bellek: 8 GB RAM GDDR5
 • Depolama boyutu: 1 TB
 • Ağırlık: 3,3 kg
 • Ağ: Ethernet 10/100/1000
 • Bluetooth: 4.0

ps4 kirala

Playstation Kirala ya da Playstation Kiralama

Playstation kirala ya da Playstation kiralama

Biraz da Shakespeare’in dediği gibi “to be or not to be” 🙂

Mesele Playstation kirala veya playstation satın al değil. Mesele, bu hayatı en güzel şekilde içinize sindiği şekliyle yaşayabilmek. Instagram hikayelerinde arkadaşlarınızın, eski sevgililerinizin veya uzak akrabalarınızın X koyuna veya Y şehrinde deniz tatiline gittiğini izliyorsunuzdur mutlaka. Peki kaçı orada gerçekten mutlu hiç düşündünüz mü? Deniz kıyısında ve “beach”te adını telaffuz etmekte zorlandığımız içecekleri içerken bile içindeki huzuru yakalayabilmişler midir sizce? Yoksa hala içlerinde bir huzursuzluk mu vardır hala?

Playstation ile ne alakası var?

playstation kirala

Demem o ki, önemli olan nerede olduğunuz değil, arkadaşınızla veya dostunuzla beraber o anı hakkıyla en mutlu ve huzur dolu şekilde yaşıyor olmanızdır. Birlikte olmak ve eğlenebilmektir. Cool instagram hikayeleri veya gönderileri atmak değildir mutluluk.

Eğer ki, arkadaşlarınız veya dostlarınız ile evde playstation oynamak isterseniz de biz her zaman buradayız. 

 

Playstation Kirala Denizli deyince…

Playstation Kirala Denizli deyince… Neden insanların aklına ilk olarak Playstation Denizli veya Evde Playstation Oyna geliyor biliyor musunuz?

Playstation 4 oyun konsollarımızdan ve oyun konsollarımız ile vermekte olduğumuz oyunlarımızdan bahsetmeye gerek olduğunu düşünmüyoruz.

Çünkü asıl önemli olan, sizin Playstation Denizli ve Evde Playstation Oyna ile kiralamış olduğunuz Playstation veya diğer oyun konsollarından duyacağınız memnuniyet.

Biz, Playstation kiralamak veya Playstation oyun kiralamak derken, yaptığımız işin en önemli noktasının ve bu noktanın verdiği ciddiyetin farkındayız. Bu, müşterilerimizin günün sonunda dertsiz ve tasasız bir şekilde mutlu olmasıdır.

Playstation oynamak, arkadaşlarınızla konsol oyunları aracılığıyla kapışmak, “bu maçı ben alırsam….” gibi küçük tatlı iddialara girmek… Tüm bunların altında yatan şey, içimizdeki mutlu olma ve arkadaş ve dostlarımız ile birlikte zaman geçirme isteğidir.

O yüzden bizden Playstation kiralamayı düşünüyorsanız başka bir şey düşünmenize gerek kalmaz. Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Playstation Kirala Rahatına Bak

Playstation kirala ve rahatına bak.

Playstation kiralamak ve güvenli bir şekilde evinizin rahatıyla istediğiniz oyunları kendiniz veya arkadaşlarınızla oynamak daha önce bu kadar kolay olmamıştı. Sürekli olarak yenilenen oyun arşivimiz ve Playstation 4 oyun konsollarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Denizli Playstation Kirala

Playstation Denizli

1 milyonu aşkın nüfusu ile birlikte Pamukkale Üniversitesi sayesinde her dönem gelen yeni öğrencileriyle Denizli farklılıkların harmanlanmasıyla ön plana gelen bir şehir. Playstation Denizli olarak bu güzel şehrimize evde istedikleri her an bir telefon veya mesaj ile ulaşabilecekleri eğlence imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Playstation 4 kiralamak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Hemen Kirala